- 2010r.





SEZON 2010


21 luty 2010

Zawody podlodowe na jeziorze Wielki Staw M造雟ki.
Startowa這 12 zawodnik闚.
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie:
Kacprzak Ryszard i 字oda Mieczys豉w

I miejsce - Jorka Kazimierz (1030 punkt闚)
II miejsce - Tomczak Wojciech (575 punkt闚)
III miejsce - Olejnicki Jan (565 punkt闚)



02 maj 2010

Zawody o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY CZΜPA na jeziorze Miejskim
Startowa這 22 zawodnik闚, w tym jeden junior
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie:
Kacprzak Ryszard i 字oda Mieczys豉w

I miejsce - Majka Stanis豉w (1600 punkt闚)
II miejsce - Jorka Kazimierz (1340 punkt闚)
III miejsce - Szczepa雟ki Daniel (1095 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Makowski Jan(1000pkt.), Szczygie Grzegorz(955pkt.), Jaroszy雟ki Jacek(915pkt.), Templin Rafa(700pkt.), Kogut Micha(665pkt), Antosz Zbigniew(645pkt.), Basiewicz Stanis豉w(640pkt.), Tomczak Miros豉w(595pkt.), Olejnicki Jan(570pkt.), Tomczak Wojciech(150pkt.), Dyszkant Mieczys豉w(70pkt.), Tomczak Daniel(60pkt.), Kami雟ki Adam(40pkt.), Gerwazik Wojciech, Karolak Andrzej, Makowski Pawe, Makowski Stanis豉w, Rymer Emil, Szwajkowski Les豉w - (0 pkt.)



23 maj 2010

Zawody o MISTRZOSTWO KOx na jeziorze Miejskim
Startowa這 21 zawodnik闚
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie:
Kacprzak Ryszard i 字oda Mieczys豉w

I miejsce - Dyszkant Mieczys豉w (2110 punkt闚)
II miejsce - Tomczak Wojciech (1820 punkt闚)
III miejsce - Majka Stanis豉w (1400 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Jaroszy雟ki Jacek (1310pkt.), Szczygie Grzegorz (1130pkt.), Jorka Kazimierz (975pkt.), Szczepa雟ki Daniel (970pkt.), Kogut Micha (920pkt.), Tomczak Miros豉w (855pkt.), Makowski Stanis豉w (725pkt.), Makowski Jan 545pkt.), Basiewicz Stanis豉w (485pkt.), Olejnicki Jan (445pkt.), Czechowski Les豉w (390pkt.), Tomczak Daniel (265pkt.), Kucharski Mateusz (255pkt.), Karolak Andrzej (90pkt.), Gerwazik J霩ef, Kami雟ki Adam, Makowski Pawe,Templin Rafa. (0pkt.)



6 czerwiec 2010

Zawody z okazji DNIA DZIECKA na jeziorze Miejskim
Startowa這 23 zawodnik闚 w wieku od 10 do 16 lat
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie:
Kacprzak Ryszard i 字oda Mieczys豉w

I miejsce - Bogacz Jakub (700 punkt闚)
II miejsce - Tomczak Daniel (560 punkt闚)
III miejsce - Kogut Piotr (435 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Buka豉 Grzegorz (325pkt.), Chmielewski Kamil (325pkt.), Matyniak Damian (305pkt.), Rachtan Piotr (215pkt.), Kowalczyk Bartosz (210pkt.), Kubiela Paulina (170pkt.), Maciejasz Dariusz (150pkt.), W鎩cik Piotr (140pkt.), Szkutnik Sebastian (135pkt.), Badowski Damian (100pkt.), Gosto貫k Andrzej (90pkt.), Maciejasz Tomasz (60pkt.), Mazurek Dawid (60pkt.), Puka豉 Arek (45pkt.), Czy瞠wski Jakub (40pkt.), Pitruszewski Hubert (40pkt.), J璠rusina Benjamin (15pkt.), Bobrowski Piotr, Wachowiak Mateusz.



1 sierpie 2010

Zawody z okazji DNI CZΜPY o PUCHAR DYREKTORA DOMU KULTURY
na jeziorze Kochlin Du篡. Startowa這 19 zawodnik闚.
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard i 字oda Mieczys豉w.

I miejsce - Templin Rafa (1590 punkt闚)
II miejsce - Gerwazik Wojciech (1390 punkt闚)
IIImiejsce - Jorka Kazimierz (555 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Szczygie Grzegorz (465pkt.), Majka Stanis豉w (425pkt.), Grzybek Ireneusz (350pkt.), Kogut Micha (275pkt.), Tomczak Miros豉w (270pkt.), Tomczak Daniel (210pkt.), Antosz Zbigniew (160pkt.), Gerwazik J霩ef (65pkt.), Tomczak Wojciech (55pkt.), Basiewicz Stanis豉w (50pkt.), Jaroszy雟ki Jacek (35pkt.), Czechowski Lech (0 pkt.), Olejnicki Jan (0 pkt.), Karolak Andrzej (0 pkt.), Makowski Emil (0 pkt.).