- 2011r.





SEZON 2011


27 luty 2011

Zawody podlodowe na jeziorze Wielki Staw M造雟ki.
Startowa這 14 zawodnik闚.
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard i 字oda Mieczys豉w.

I miejsce - Majka Stanis豉w (735 punkt闚)
II miejsce - Szczepa雟ki Daniel (555 punkt闚)
III miejsce - Jorka Kazimierz (445 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Gerwazik J霩ef (180pkt.), Makowski Jan (145pkt.), Tomczak Wojciech (125pkt.), Templin Rafa (115pkt.), Tomczak Daniel (45pkt.), Szczygie Grzegorz (20pkt.), 0 pkt.: Olejnicki Jan, Tomzak Miros豉w, Makowski Stanis豉w, Grzybek Ireneusz, Plewa Stanis豉w.zobacz film ...


3 maj 2011

Zawody o Puchar Burmistrza MiG Cz這pa na jeziorze Miejskim.
Startowa這 21 zawodnik闚 w tym po 2 kol. z Trzcianki i Krzy瘸 Wlkp.
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard, Sroda Mieczya豉w i Kruszewski Zbigniew

I miejsce - Makrocki Adam (460 punkt闚)
II miejsce - Twardochleb Emil (360 punkt闚)
III miejsce - Tomczak Miros豉w (280 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Kozak Mariusz (215pkt.), Szkutnik Zofia (160pkt.), Paw這wski Krzysztof (105pkt.), Jorka Kazimierz (65pkt.), Majka Stanis豉w (60pkt.), Kogut Micha i Jaroszy雟ki Jacek (55pkt.), Templin Rafa (35pkt.), 0 pkt.: Gerwazik J霩ef, Gerwazik Wojciech, Dyszkant Mieczys豉w,Projs Stanis豉w, Makowski Jan, Szkutnik Tadeusz, Szczygie Grzegorz, Basiewicz Stanis豉w, Karolak Andrzej, Grzybek Ireneusz.




22 maj 2011

Zawody o Puchar PREZESA Ko豉 Cz這pa na jeziorze Miejskim.
Startowa這 23 zawodnik闚
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard, 字oda Mieczya豉w

I miejsce - Tadeusz Szkutnik (1175 punkt闚)
II miejsce - Grzegorz Szczygie (885 punkt闚)
III miejsce - Kazimierz Jorka (815 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Jacek Jaroszy雟ki (685pkt.), Rafa Templin (660pkt.), Daniel Tomczak (565pkt.), Emil Makowski (470pkt.), Wojciech Tomczak (360pkt.), Miros豉w Tomczak (295pkt.), Jan Makowski (275pkt.), Stanis豉w Makowski (255pkt.), Zofia Szkutnik (200pkt.), Jan Olejnicki (160pkt.), Mieczys豉w Dyszkant (140pkt.), Micha Kogut (125pkt.), Ireneusz Grzybek (110pkt.), Stanis豉w Basiewicz (80pkt.), 0 pkt.: Andrzej Karolak, Stanis豉w Majka, J霩ef Gerwazik, Wojciech Gerwazik, Daniel Szczepa雟ki, Kazimierz W鎩cicki




29 maj 2011

Zawody sp豉wikowe z okzji DNIA DZIECKA na jeziorze Miejskim.
Startowa這 23 zawodnik闚
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard, 字oda Mieczya豉w, Jorka Kazimierz, Makowski Jan, Szkutnik Tadeusz i Zofia, Tomczak Miros豉w

I miejsce - Hubert Pietruszewski (775 punkt闚)
II miejsce - Bartosz Kowalczyk (510 punkt闚)
III miejsce - Sebastian Szkutnik (450 punkt闚)

Kolejne miejsca zaj瘭i:
Damian Badowski (410pkt.), Grzegorz 字oda (350pkt.), Daniel Tomczak (295pkt.), Piotr Kogut (285pkt.), Jimmy Berli雟ki-Maciejewski (220pkt.), Grzegorz Buka豉 (170pkt.), Adrian Templin (165pkt.), Dominik Nieradko (120pkt), Kamil Chmielewski (115pkt.), Benjamin J璠rusina (75pkt.), Szymon Majerczak (65pkt.), Arkadiusz Salczy雟ki (65pkt.), Paulina Kulibera (45pkt), Damian Matyniak (45pkt.), Dawid Mazurek (40pkt.), 0 pkt.: Jakub Bogacz, Patryk Wyr瑿ek, Maciej Major, Marcin Leniewicz.




12 czerwiec 2011

Zawody o MISTRZOSTWO Ko豉 Cz這pa na jeziorze Miejskim.
Startowa這 18 zawodnik闚
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard, Kruszewski Zbigniew, 字oda Mieczya豉w

I miejsce - Majka Stanis豉w (1145 punkt闚)
II miejsce - Kogut Micha (1050 punkt闚)
III miejsce - Szczygie Grzegorz (1040 punkt闚)

Kolenjne miejsca zaj瘭i:
Tomczak Miros豉w (920pkt.), Szkutnik Tadeusz (915pkt.), Tomczak Wojciech (840pkt.), Jorka Kazimierz (555pkt.), Jaroszy雟ki Jacek (525pkt.), Makowski Jan (465pkt.) Szczepa雟ki Daniel (350pkt.), Gerwazik Wojciech (345pkt.), Tomczak Daniel (25pkt.), 0 pkt.: Szkutnik Zofia, Projs Stanis豉w, Karolak Andrzej, Gerwazik J霩ef, Templin Rafa, Olejnicki Jan.



6 sierpie 2011

Zawody o PUCHAR DYREKTORA DOMU KULTURY na jeziorze Miejskim.
Startowa這 21 zawodnik闚
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard, 字oda Mieczya豉w, Jerzy Nied德iedzki

I miejsce - Tomczak Wojciech (2705 punkt闚)
II miejsce - Jorka Kazimierz (2425 punkt闚)
III miejsce - Tomczak Miros豉w (1700 punkt闚)

Kolenjne miejsca zaj瘭i:
Kogut Micha (1560pkt.), Antosz Zbigniew (1345pkt.), Jaroszy雟ki Jacek (1115pkt.), Templin Rafa (1100pkt.), Pankiewicz Jan (860pkt.), Majka Stanis豉w (860pkt.) Szkutnik Zofia (740pkt.), Szkutnik Tadeusz (730pkt.), Szczepa雟ki Daniel (690pkt.), Basiewicz Stanis豉w (550pkt.), Olejnicki Jan (355pkt.), Gerwazik Wojciech (290pkt.), Szczygie Grzegorz (175pkt.), Gerwazik J霩ef (120pkt.), Karolak Andrzej (120pkt.), Tomczak Daniel (60pkt.), 0 pkt.: Dyszkant Mieczys豉w, Grzybek Ireneusz.



25 wrzesie 2011

Jesienne Zawody Sp豉wikowe na jeziorze Miejskim.
Startowa這 17 zawodnik闚
Komisja s璠ziowska w sk豉dzie: Kacprzak Ryszard, 字oda Mieczya豉w

I miejsce - Makowski Jan (2175 punkt闚)
II miejsce - Tomczak Miros豉w (2120 punkt闚)
III miejsce - Szkutnik Tadeusz (1910 punkt闚)

Kolenjne miejsca zaj瘭i:
Jorka Kazimierz (1895pkt.), Templin Rafa (1355pkt.), Kogut Micha (1270pkt.), Szkutnik Zofia (1070pkt.), Jaroszy雟ki Jacek i Tomczak Wojciech (920pkt.), Gerwazik Wojciech (905pkt.), Szczygie Grzegorz (760pkt.), Olejnicki Jan (750pkt.), Tomczak Daniel (500pkt.), Gerwazik J霩ef (390pkt.), Karolak Andzej (260pkt.), Uszy雟ki Robert (180pkt.), Dyszkant Mieczys豉w (0 pkt.)

2011-09-25_jesienne.pdf





zobacz Filmik kliknij ...Kamera